Simfer Oven 4207DERBB.1 47 L, Multifunctional, Manual, Pop-up knobs, Width 45 cm, White
- TootjadSimfer
- Mudel: 4207DERBB.1
- Saadavus: 5
-
252€
Simfer Oven 4207DERBB.1 47 L, Multifunctional, Manual, Pop-up knobs, Width 45 cm, White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 24.94 kg |
| Gross width (mm) | 670.00 mm |
| Net weight | 23.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 461.00 g |
| PET | 281.00 g |
| Plastic (No PET) | 627.00 g |
| Producer | Simfer |
| Tare weight (kg) | 1.64 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 275.00 g |
Sildid: simfer oven 4207derbb1 47 l, multifunctional, manual, pop-up knobs, width 45 cm, white, 4207derbb1, simfer, ahjud






